ColdCat
Sikeres bejelentkezés.

Share
Előző téma megtekintéseGo downKövetkező téma megtekintése
Vendég
Vendég

Melyik dal jár most a fejedben?

on Kedd Május 30, 2017 7:21 pm
First topic message reminder :

Vendég
Vendég

Re: Melyik dal jár most a fejedben?

on Kedd Május 30, 2017 8:24 pm
@Ildikó38 írta:

akk Te tartod addig is bennem a lelket:)

megbeszéltük Very Happy  Smile
Ildikó38
Lambor-Genie
Lambor-Genie

on Kedd Május 30, 2017 8:22 pm
PorCica írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:
milyen segitségre gondolsz?.)

elégedetlenkedtem kicsit magamban, hogy ó hol van még az én balatoni nyaralásom, aztán valaki ráébresztett, hogy  de legalább van mit várni. Smile röviden kábé Smile
akk Te tartod addig is bennem a lelket:)
Vendég
Vendég

on Kedd Május 30, 2017 8:21 pm
@Ildikó38 írta:

elégedetlenkedtem kicsit magamban, hogy ó hol van még az én balatoni nyaralásom, aztán valaki ráébresztett, hogy de legalább van mit várni. Smile röviden kábé Smile
Ildikó38
Lambor-Genie
Lambor-Genie

on Kedd Május 30, 2017 8:16 pm
PorCica írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:[
bár már itt lenne:)  azért remélem h nem kapják fel annyira mint akkor:D

gondolom, mennyire várod Smile de a várakozás is jó, van mire készülni... Smile egy kis segítséggel  de nemrég erre jöttem rá. Very Happy
Vendég
Vendég

on Kedd Május 30, 2017 8:13 pm
@Ildikó38 írta:[
bár már itt lenne:)  azért remélem h nem kapják fel annyira mint akkor:D

gondolom, mennyire várod Smile de a várakozás is jó, van mire készülni... Smile egy kis segítséggel de nemrég erre jöttem rá. Very Happy
Ildikó38
Lambor-Genie
Lambor-Genie

on Kedd Május 30, 2017 8:09 pm
PorCica írta:
Svéd a favorit, júliusban ismét megyek Smile aranyos vagy, én is probáltam többször de nem találtam meg, lehet h a youtube is unta:D

Akkor béke poraira, ne is idézzük szellemét, még a végén újra felkapják és hallgathatjuk egész nyáron. Very Happy
Július már mindjárt itt van, de gondolom nem annyira, mint amennyire várod. Very Happy Klassz. Smile
bár már itt lenne:) azért remélem h nem kapják fel annyira mint akkor:D
Vendég
Vendég

on Kedd Május 30, 2017 8:03 pm
@Ildikó38 írta:
Svéd a favorit, júliusban ismét megyek Smile aranyos vagy, én is probáltam többször de nem találtam meg, lehet h a youtube is unta:D

Akkor béke poraira, ne is idézzük szellemét, még a végén újra felkapják és hallgathatjuk egész nyáron. Very Happy
Július már mindjárt itt van, de gondolom nem annyira, mint amennyire várod. Very Happy Klassz. Smile
Ildikó38
Lambor-Genie
Lambor-Genie

on Kedd Május 30, 2017 7:58 pm
PorCica írta:
Dániában hallottam meg elöször..a rádio minden második számként azt adta be, hajam égnek állt, svédben detto,,,mindenhol az szolt, visszatérve magyarba, rádio bekapcs,,,és vajon mi szolt?.D talán Maikon..v Malcon v vmi hasonlo az elöado neve, igy rémlik.

Dánia, Svédország, szeretsz északabbra utazni? Smile Próbáltam rákeresni, de nem tudom ki lehet. Smile
Vendég
Vendég

on Kedd Május 30, 2017 7:56 pm
@Ildikó38 írta:
Dániában hallottam meg elöször..a rádio minden második számként azt adta be, hajam égnek állt, svédben detto,,,mindenhol az szolt, visszatérve magyarba, rádio bekapcs,,,és vajon mi szolt?.D talán Maikon..v Malcon v vmi hasonlo az elöado neve, igy rémlik.

Dánia, Svédország, szeretsz északabbra utazni? Smile Próbáltam rákeresni, de nem tudom ki lehet. Smile
Ildikó38
Lambor-Genie
Lambor-Genie

on Kedd Május 30, 2017 7:47 pm
PorCica írta:
egyébként van ilyen..ráad mégcsak nem is az én stilusom. 2015ben a csapból is az folyt. annyira utáltam,,h a végén  már hiányzott. nem tudom az elöadó nevét, de nem magyar, azt tudom h néger koma dalolta és nemzetközi sikerét azzal a dallal meg is alapozta.

igen tehát még vicces is lehet, hogy épp melyik dal jár az ember fejében Very Happy
Sponsored content

Előző téma megtekintéseVissza az elejéreKövetkező téma megtekintése