ColdCat
Sikeres bejelentkezés.

Share
Előző téma megtekintéseGo downKövetkező téma megtekintése
Vendég
Vendég

Melyik dal jár most a fejedben?

on Kedd Május 30, 2017 7:21 pm
First topic message reminder :

Vendég
Vendég

Re: Melyik dal jár most a fejedben?

on Kedd Május 30, 2017 7:43 pm
@Ildikó38 írta:
egyébként van ilyen..ráad mégcsak nem is az én stilusom. 2015ben a csapból is az folyt. annyira utáltam,,h a végén  már hiányzott. nem tudom az elöadó nevét, de nem magyar, azt tudom h néger koma dalolta és nemzetközi sikerét azzal a dallal meg is alapozta.

igen tehát még vicces is lehet, hogy épp melyik dal jár az ember fejében Very Happy
Ildikó38
Lambor-Genie
Lambor-Genie

on Kedd Május 30, 2017 7:40 pm
PorCica írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:
 most linkeltem be egy jópárat:)

Biztos van Neked is olyan, hogy nem hallgatsz épp zenét, csak azon veszed észre magad, hogy a fejedben megszólal valami. Nem pont a hangulatodat tükrözi, nem is azt hallgatnád, egyszerűen valamiért vagy semmiért, megszólal benned. Érdekes lehet, hogy kinek mi. Volt egy  ilyen kérdés dogon, én szerettem. Smile ^^
egyébként van ilyen..ráad mégcsak nem is az én stilusom. 2015ben a csapból is az folyt. annyira utáltam,,h a végén már hiányzott. nem tudom az elöadó nevét, de nem magyar, azt tudom h néger koma dalolta és nemzetközi sikerét azzal a dallal meg is alapozta.
Vendég
Vendég

on Kedd Május 30, 2017 7:34 pm
@Ildikó38 írta:

Biztos van Neked is olyan, hogy nem hallgatsz épp zenét, csak azon veszed észre magad, hogy a fejedben megszólal valami. Nem pont a hangulatodat tükrözi, nem is azt hallgatnád, egyszerűen valamiért vagy semmiért, megszólal benned. Érdekes lehet, hogy kinek mi. Volt egy ilyen kérdés dogon, én szerettem. Smile ^^
Ildikó38
Lambor-Genie
Lambor-Genie

on Kedd Május 30, 2017 7:26 pm
PorCica írta:
Vendég
Vendég

Melyik dal jár most a fejedben?

on Kedd Május 30, 2017 7:21 pm
Sponsored content