ColdCat
Sikeres bejelentkezés.

Share
Go down
Argh
Jedi
Jedi

Hol vagytok, genyók? :D

on Szer. Május 03, 2017 3:54 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Kifejtés: Hol vagytok, genyók? Very Happy

MESTERSEGGESMESTER
Veterán
Veterán

Re: Hol vagytok, genyók? :D

on Hétf. Okt. 02, 2017 8:49 am
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:x-szer hol van? Shocked  letörőltétek? meglepettzöld
X-szer törölte magát, nekem is hiányzik. ^^

és hol van a többi hotdog tag Shocked akik nincsenek itten azokat elnyelte a feketelik ami a hotdogot is ? Shocked meglepettzöld
Admin
Admin
Admin

on Hétf. Szept. 25, 2017 5:16 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:x-szer hol van? Shocked  letörőltétek? meglepettzöld
X-szer törölte magát, nekem is hiányzik. ^^

Veterán
Veterán

on Hétf. Szept. 25, 2017 4:24 pm
x-szer hol van? Shocked letörőltétek? meglepettzöld
Admin
Admin
Admin

on Kedd Aug. 29, 2017 11:39 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Nincs mit. Az lett volna a furcsa, ha nem így lenne. Very Happy Lehet bármennyire is kifordulva magából a világ, azért a legalapvetőbb emberi normák még mindig működnek, a többség lopásról, csalásról, másik ember becsapása révén való "érvényesüléséről" ugyanezt, ugyanígy gondolja, kortól és földrajzi helytől függetlenül, a simlisek, ügyeskedők, csalók meg előbb vagy utóbb szinte mindig rá is basznak. Különbség talán csak a tekintetben van, hogy ki mennyire tekinti ezeket a szabályokat magára nézve is kötelező érvényűnek.
Very Happy
Most vitatkozom, szerintem sosem működtek, csak vannak és voltak idealista marhák akik nem hajlandóak szemetek lenni és a nehezebb utat választják még ha az néha tényleg kibaszás, mert azt érzik helyesnek. Very Happy

Jedi
Jedi

on Kedd Aug. 29, 2017 10:12 pm
Így. Aki a "hivatalos" törvényeket szegi meg, az "hivatalosan" bűnhődik egy otthonos kis cellában, aki "csak" az íratlan, emberi, morális szabályokat, értékeket szegi meg, az is rendszerint, törvényszerűen visszakapja, általában onnan, attól és akkor, amikor, akitől és ahonnan nem is számít rá.
Egyszerű ez, mint a pofon.
Very Happy
Jóccakát! Smile

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Nincs mit. Az lett volna a furcsa, ha nem így lenne. Very Happy Lehet bármennyire is kifordulva magából a világ, azért a legalapvetőbb emberi normák még mindig működnek, a többség lopásról, csalásról, másik ember becsapása révén való "érvényesüléséről" ugyanezt, ugyanígy gondolja, kortól és földrajzi helytől függetlenül, a simlisek, ügyeskedők, csalók meg előbb vagy utóbb szinte mindig rá is basznak. Különbség talán csak a tekintetben van, hogy ki mennyire tekinti ezeket a szabályokat magára nézve is kötelező érvényűnek.
Very Happy

Aki simliskedik, lop, csal vagy hazudik, az úgy is lebukik! Minden kiderül előbb vagy utóbb, de erről többet tudnak azok mesélni akik már lebuktak és valami hűvös és zárt helyen csücsülnek! Very Happy

The author of this message was banned from the forum - See the message

Argh
Jedi
Jedi

on Kedd Aug. 29, 2017 9:49 pm
Nincs mit. Az lett volna a furcsa, ha nem így lenne. Very Happy Lehet bármennyire is kifordulva magából a világ, azért a legalapvetőbb emberi normák még mindig működnek, a többség lopásról, csalásról, másik ember becsapása révén való "érvényesüléséről" ugyanezt, ugyanígy gondolja, kortól és földrajzi helytől függetlenül, a simlisek, ügyeskedők, csalók meg előbb vagy utóbb szinte mindig rá is basznak. Különbség talán csak a tekintetben van, hogy ki mennyire tekinti ezeket a szabályokat magára nézve is kötelező érvényűnek.
Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Szerintem elmentünk kicsit egymás mellett. Smile Arra értettem, hogy utolsó mondatodban válaszoltál is magadnak, hogy írtad: lehet, szégyellned kéne, de (és itt válaszoltál is mindjárt) ilyen és hasonló esetekben tényleg nem neked van szégyellnivalód. Nem gúnyból írtam, hanem mert egyetértek veled.

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Senki sem szeret "pofával landolni betonra" gondolom én!
Ahogy én sem úgy te sem, de úgy hiszem ez sok mindent elárult egy állítólagos barátról!
Genyó az van, vicc már kevesebb. Az utolsó mondat nem magamnak megválaszolása,
a lényeg csupán ki mit vesz le belőle. A genyók úgy sem értik..

Nahát! Most ezen meglepődtem mert ritkán szokták bevallani ha egyetértenek velem!
Jól esett és köszönöm![/quote]

The author of this message was banned from the forum - See the message

Argh
Jedi
Jedi

on Kedd Aug. 29, 2017 9:26 pm
Ennyi, minden más csak sallang. Smile

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Ércsük a viccet, csak nem szeressük, egy hét ban!!! Very Happy
Itt bőven elfér a hülyeség, az a jó, ha van egy kis élet, én is "viccőtem" előbb, ingyen van, dőzsölök. Very Happy

Nem vagy egyedül, épp az a ritka, aki még nem landolt pofával betonra.
Utolsó mondatodban válaszoltál is magadnak. Smile

Senki sem szeret "pofával landolni betonra" gondolom én!
Ahogy én sem úgy te sem, de úgy hiszem ez sok mindent elárult egy állítólagos barátról!
A genyók is értik, nem intelligencia függvénye ez, pont ez az ijesztő, hogy értik... csak leszarják, hogy ők genyók.

Jedi
Jedi

on Kedd Aug. 29, 2017 9:25 pm
Szerintem elmentünk kicsit egymás mellett. Smile Arra értettem, hogy utolsó mondatodban válaszoltál is magadnak, hogy írtad: lehet, szégyellned kéne, de (és itt válaszoltál is mindjárt) ilyen és hasonló esetekben tényleg nem neked van szégyellnivalód. Nem gúnyból írtam, hanem mert egyetértek veled.

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Senki sem szeret "pofával landolni betonra" gondolom én!
[/quote]

Vissza az elejére