ColdCat
Sikeres bejelentkezés.

Share
Előző téma megtekintéseGo downKövetkező téma megtekintése
Argh
Jedi
Jedi

Hol vagytok, genyók? :D

on Szer. Május 03, 2017 3:54 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Kifejtés: Hol vagytok, genyók? Very Happy

Argh
Jedi
Jedi

Re: Hol vagytok, genyók? :D

on Szer. Május 03, 2017 5:06 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Egen, az embereket a nők vonzzák be, szexel mindent el lehet adni. Very Happy

Azt a széplábú travesztit kéne idecsábítani Dogról, a 18 karikás fotóalbumok tele vannak vele, tudod... Very Happy
SamRock
Admin
Admin

on Szer. Május 03, 2017 4:56 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Az előbb pont akkor néztem ide, hogy jött Tőled az értesítő, ez is klassz, frissítés nélkül, valós időben jön és odavisz egyenesen az adott témához.

Már csak nőket kell hozni, Marci néni egyedül kevés lesz és különben is nagyon válogatós. Franc az ilyenbe. :@
Very Happy Very Happy Very Happy

Egen, az embereket a nők vonzzák be, szexel mindent el lehet adni. Very Happy
Argh
Jedi
Jedi

on Szer. Május 03, 2017 4:50 pm
Az előbb pont akkor néztem ide, hogy jött Tőled az értesítő, ez is klassz, frissítés nélkül, valós időben jön és odavisz egyenesen az adott témához.

Már csak nőket kell hozni, Marci néni egyedül kevés lesz és különben is nagyon válogatós. Franc az ilyenbe. :@
Very Happy Very Happy Very Happy

Admin
Admin

on Szer. Május 03, 2017 4:43 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Ui: én is asztaliról tolom, csak ki kellett próbálnom ezt is, és meglepően jól működik, a hd-s mobilfelület sem csillivillibb.

Erre a fórumfelületre hogy találtál rá? Meglepően jól működik, meg lehet tölteni tartalommal, szerintem egy hét múlva legalább ötször ennyien leszünk, abból meg már lehet építkezni.
Simán rágugliztam, hogy ingyenes fórumok, nem találtam értelmeset így rágugliztam, hogy tudok készíteni egyet, és ezen az oldalon (lapalja) kb 1 estés melóval el is készült, csak kellet még 2 nap mire elkezdtem belejönni, illetve a jogokat beállítottam, hogy kintről ne tudjanak trollkodni, csak regelt felhasználók, meg kellet egy jó logo ami a grumpycat lett ideiglenesen, aztán majd alakul. Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]
Argh
Jedi
Jedi

on Szer. Május 03, 2017 4:39 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Ui: én is asztaliról tolom, csak ki kellett próbálnom ezt is, és meglepően jól működik, a hd-s mobilfelület sem csillivillibb.

Erre a fórumfelületre hogy találtál rá? Meglepően jól működik, meg lehet tölteni tartalommal, szerintem egy hét múlva legalább ötször ennyien leszünk, abból meg már lehet építkezni.
SamRock
Admin
Admin

on Szer. Május 03, 2017 4:37 pm
Ui: én is asztaliról tolom, csak ki kellett próbálnom ezt is, és meglepően jól működik, a hd-s mobilfelület sem csillivillibb.

[You must be registered and logged in to see this image.]  Kivert fogakkal csak fűbe lehet harapni [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Argh
Jedi
Jedi

on Szer. Május 03, 2017 4:36 pm
see all noti...... ott kapsz a pm-ekről meg a követett témákról, mert az lenne a kérdéskövető kb, (ahová írsz automatikusan követve van asszem), ezt ki lehet venni persze minden kérdésben le lehet állítani a követést, de még nem tudom, hogy pontosan hol meg hogy. Very Happy vagyis a profilodon van olyan, hogy követett témák és tudod ott is szerkeszteni.[/quote]

Pont a hozzászólásod alatt, most az enyém alatt lesz jobbra a leiratkozás a témáról. Very Happy
SamRock
Admin
Admin

on Szer. Május 03, 2017 4:34 pm
"Én asztaliról nyomom, értesítőt jobb felül most fedeztem fel, de amilyen hülye vagyok, töröltem. Very Happy Azt akartam megnézni, hogy csak egyenként lehet, vagy egyszerre az egészet. Nem baj, a következő értesítésnél tesztelem, hogy mit csinál, rákattintva egyenesen az értesített tartalomhoz visz, vagy mi."

see all noti...... ott kapsz a pm-ekről meg a követett témákról, mert az lenne a kérdéskövető kb, (ahová írsz automatikusan követve van asszem), ezt ki lehet venni persze minden kérdésben le lehet állítani a követést, de még nem tudom, hogy pontosan hol meg hogy. Very Happy vagyis a profilodon van olyan, hogy követett témák és tudod ott is szerkeszteni.
Argh
Jedi
Jedi

on Szer. Május 03, 2017 4:29 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Válaszolok gomb mobil felületen itt sincs, ahogy látom, viszont itt van értesítő, még én is felfedezek főleg, mert sablonokat használtam jórészt a szerkesztéshez.

Én asztaliról nyomom, értesítőt jobb felül most fedeztem fel, de amilyen hülye vagyok, töröltem. Very Happy Azt akartam megnézni, hogy csak egyenként lehet, vagy egyszerre az egészet. Nem baj, a következő értesítésnél tesztelem, hogy mit csinál, rákattintva egyenesen az értesített tartalomhoz visz, vagy mi.
SamRock
Admin
Admin

on Szer. Május 03, 2017 4:24 pm
Válaszolok gomb mobil felületen itt sincs, ahogy látom, viszont itt van értesítő, még én is felfedezek főleg, mert sablonokat használtam jórészt a szerkesztéshez.

[You must be registered and logged in to see this image.]  Kivert fogakkal csak fűbe lehet harapni [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Előző téma megtekintéseVissza az elejéreKövetkező téma megtekintése