ColdCat
Sikeres bejelentkezés.

Share
Go down
Argh
Jedi
Jedi

Hol vagytok, genyók? :D

on Szer. Május 03, 2017 3:54 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Kifejtés: Hol vagytok, genyók? Very Happy

Argh
Jedi
Jedi

Re: Hol vagytok, genyók? :D

on Szer. Május 03, 2017 4:29 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Válaszolok gomb mobil felületen itt sincs, ahogy látom, viszont itt van értesítő, még én is felfedezek főleg, mert sablonokat használtam jórészt a szerkesztéshez.

Én asztaliról nyomom, értesítőt jobb felül most fedeztem fel, de amilyen hülye vagyok, töröltem. Very Happy Azt akartam megnézni, hogy csak egyenként lehet, vagy egyszerre az egészet. Nem baj, a következő értesítésnél tesztelem, hogy mit csinál, rákattintva egyenesen az értesített tartalomhoz visz, vagy mi.
SamRock
Admin
Admin

on Szer. Május 03, 2017 4:24 pm
Válaszolok gomb mobil felületen itt sincs, ahogy látom, viszont itt van értesítő, még én is felfedezek főleg, mert sablonokat használtam jórészt a szerkesztéshez.

[You must be registered and logged in to see this image.]  Kivert fogakkal csak fűbe lehet harapni [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Argh
Jedi
Jedi

on Szer. Május 03, 2017 4:20 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Most azt kéne megtalálnom, hogy válaszoljak úgy, hogy csak az eggyel előttem írót idézzem és nem az egészet előről. Very Happy
Ha jól látom, itt nem lehet olyan faszán sumákolni offlány módban, mint Dogon. Very Happy
Lehet rejtve csatlakozni, a profilodon lehet szerkeszteni és olyan opció is van, hogy rejtve maradni.

Az a jó!!! Ezzel szépen rejtve maradok, közben Chrom rinyál online, hogy nem mernek vele találkozni még unos untalan, mintegy ratyipincsi módjára kamuprofilokkal vergődve sem!
Very Happy Very Happy Very Happy
SamRock
Admin
Admin

on Szer. Május 03, 2017 4:17 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Most azt kéne megtalálnom, hogy válaszoljak úgy, hogy csak az eggyel előttem írót idézzem és nem az egészet előről. Very Happy
Ha jól látom, itt nem lehet olyan faszán sumákolni offlány módban, mint Dogon. Very Happy
Lehet rejtve csatlakozni, a profilodon lehet szerkeszteni és olyan opció is van, hogy rejtve maradni.
Argh
Jedi
Jedi

on Szer. Május 03, 2017 4:13 pm
Most azt kéne megtalálnom, hogy válaszoljak úgy, hogy csak az eggyel előttem írót idézzem és nem az egészet előről. Very Happy

Admin
Admin

on Szer. Május 03, 2017 4:07 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Jelen ! Very Happy

Hülyeséget félretéve, ha megszokjuk a felületet, egész pofás lesz ez. Smile Nekem még nagyon fura. A Facebook Egykori Doggerek csoport is jó, hogy van, de az akkor is csak Facebook marad.
Még nekem is szokatlan, pedig elsejétől ezzel vacakolok, de majd csak alakul, vagy nem. Very Happy
Argh
Jedi
Jedi

on Szer. Május 03, 2017 4:03 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Jelen ! Very Happy

Hülyeséget félretéve, ha megszokjuk a felületet, egész pofás lesz ez. Smile Nekem még nagyon fura. A Facebook Egykori Doggerek csoport is jó, hogy van, de az akkor is csak Facebook marad.
SamRock
Admin
Admin

on Szer. Május 03, 2017 4:00 pm
Jelen ! Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]  Kivert fogakkal csak fűbe lehet harapni [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Argh
Jedi
Jedi

Hol vagytok, genyók? :D

on Szer. Május 03, 2017 3:54 pm
Kifejtés: Hol vagytok, genyók? Very Happy
Ajánlott tartalom

Vissza az elejére