ColdCat
Sikeres bejelentkezés.

Share
Előző téma megtekintéseGo downKövetkező téma megtekintése
bilberry
Fórum Ninja
Fórum Ninja

Mit majszolsz éppen?

on Kedd Aug. 29, 2017 5:12 pm
First topic message reminder :

Tegnapi tepertős pogácsát. Hogy kéred a boltban, töpörtyűs vagy tepertős?

bilberry
Fórum Ninja
Fórum Ninja

Re: Mit majszolsz éppen?

on Pént. Szept. 01, 2017 8:31 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:A disznósajt svábosan. Smile De ott van még a stifolder és még rengeteg finom disznóság, kelt tésztákban és hentesárukban a svábok otthon vannak. Smile

Szeretem ezeket az elnevezéseket, a disznósajtot magát mondjuk nem Very Happy és pont erről, most jutott eszembe, a pejslit sem. Very Happy
Jaj, más....anno mondott ilyet a nagymamám: Mucikám, emiatt ne legyen skrupulusod! Röpke pillanatig csak néztem, aztán sikerült értelmezni az előzőekben elhangzottak alapján. Very Happy
Argh
Jedi
Jedi

on Csüt. Aug. 31, 2017 11:47 pm
A disznósajt svábosan. Smile De ott van még a stifolder és még rengeteg finom disznóság, kelt tésztákban és hentesárukban a svábok otthon vannak. Smile

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Jaja rizskoch, tényleg az is, viszont a svártlit szerintem még nem hallottam. Very Happy

The author of this message was banned from the forum - See the message

bilberry
Fórum Ninja
Fórum Ninja

on Csüt. Aug. 31, 2017 7:20 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Dettó, én is smarniként ismertem, a császármorzsa az olyan "snassz". Very Happy De nálunk a rizsfelfújt is rizskoch, finomabb is így sokkal. Very Happy
Kíváncsi vagyok, a svártlit ismered-e. Smile

Jaja rizskoch, tényleg az is, viszont a svártlit szerintem még nem hallottam. Very Happy
Argh
Jedi
Jedi

on Csüt. Aug. 31, 2017 6:58 pm
Dettó, én is smarniként ismertem, a császármorzsa az olyan "snassz". Very Happy De nálunk a rizsfelfújt is rizskoch, finomabb is így sokkal. Very Happy
Kíváncsi vagyok, a svártlit ismered-e. Smile

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Very Happy
Igen, elvileg sok ilyen elnevezést ismerhet. Smile Nálunk a császármorzsa smarniként volt ismeretes pont az Ő jóvoltából, én csak így hallottam. Más közegben, ha említettem, rögtön visszakérdeztek, hogy mi? Very Happy

Fórum Ninja
Fórum Ninja

on Csüt. Aug. 31, 2017 6:46 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Szinte rimánkodik, hogy törje le az ember, minek az oda...
debil
Oda hát, nem tisztességes, eccerű népeknek való. Very Happy
Süsd, aztán majd elmeséled, de gondolom a nagyidnak ismerős lesz. Smile

Szerintem egy szál tütüben belibegve a vendégek közé hatásos lenne, szervirozás előtt előadni nekik a hattyú halálát. Very Happy Mire vége az előadásnak, a még élve és ülve maradt vendégek garantáltan nem fognak reklamálni.
debildebil

Very Happy
Igen, elvileg sok ilyen elnevezést ismerhet. Smile Nálunk a császármorzsa smarniként volt ismeretes pont az Ő jóvoltából, én csak így hallottam. Más közegben, ha említettem, rögtön visszakérdeztek, hogy mi? Very Happy
Argh
Jedi
Jedi

on Csüt. Aug. 31, 2017 6:30 pm
Szinte rimánkodik, hogy törje le az ember, minek az oda...
debil
Oda hát, nem tisztességes, eccerű népeknek való. Very Happy
Süsd, aztán majd elmeséled, de gondolom a nagyidnak ismerős lesz. Smile

Szerintem egy szál tütüben belibegve a vendégek közé hatásos lenne, szervirozás előtt előadni nekik a hattyú halálát. Very Happy Mire vége az előadásnak, a még élve és ülve maradt vendégek garantáltan nem fognak reklamálni.
debildebil

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:"Eltartott kisujjú" :DD  Ez tényleg étterembe való elnevezés. Very Happy Grenadírmars...hát ezeket el kell majd sütnöm családikörben. Very Happy debil debil  Azért kíváncsi lennék, hogyan lehet tök elegánsan szervírozni egy tál krumplis tésztát. Very Happy

The author of this message was banned from the forum - See the message

bilberry
Fórum Ninja
Fórum Ninja

on Szer. Aug. 30, 2017 5:18 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Nekem nem jutnak ilyen jó kaják, hogy töpis pogi! Very Happy
Most egyébként egy light jogi! Very Happy

Jogiból is a light, egy hős vagy. Very Happy
bilberry
Fórum Ninja
Fórum Ninja

on Szer. Aug. 30, 2017 5:16 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Majd holnap, most lusta dög vagyok. Very Happy
Nekem sem mondott semmit ez az elnevezés, mikor először olvastam, álmomban sem gondoltam, hogy valami eltartott kisujjú sudribunkó pont a kedvenc kajámat szentségteleníti meg ilyen "névvel". Very Happy Egyes elvetemültek grenadírmarsként is emlegetik. Very Happy
Gondolom, így jobban hangzik és többet el lehet kérni egy adagért az étteremben, a paraszt otthon egyen krumplis tésztát meg spenótot. Very Happy

"Eltartott kisujjú" :DD Ez tényleg étterembe való elnevezés. Very Happy Grenadírmars...hát ezeket el kell majd sütnöm családikörben. Very Happy debil debil Azért kíváncsi lennék, hogyan lehet tök elegánsan szervírozni egy tál krumplis tésztát. Very Happy
Sponsored content

Előző téma megtekintéseVissza az elejéreKövetkező téma megtekintése