ColdCat
Sikeres bejelentkezés.

Share
Előző téma megtekintéseGo downKövetkező téma megtekintése
MESTERSEGGESMESTER
Veterán
Veterán

Re: Mivel játszol mostanában ?

on Kedd Jan. 02, 2018 8:00 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:[You must be registered and logged in to see this image.]

idén még csak a *tökfőzelék írt ide Shocked
Vulpes
Az élet értelme.
Az élet értelme.

on Vas. Dec. 24, 2017 10:38 am
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vulpes
Az élet értelme.
Az élet értelme.

on Vas. Dec. 24, 2017 10:37 am
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:ez mér jó? Shocked  kimutassa aztat hogy mennyire pszichopata az ember? meglepettzöld Brezhnev Kávé

Valószínűleg nem ezt használják az FBI-nál, de jó párszor a gondolataimba kellett mélyednem, hogy milyen döntést hozzak, illetve melyik döntést minek hatására hoztam meg.
Igényes szentimentális játék, Neked nem ajánlom. Very Happy

mér? scratch  Shocked a *tökfőzelék rekord idő latt végigvinné a játékot Kávé Brezhnev

Ebben biztos vagyok és ezért sem Neked való. :'D
MESTERSEGGESMESTER
Veterán
Veterán

on Hétf. Okt. 02, 2017 7:02 am
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:ez mér jó? Shocked  kimutassa aztat hogy mennyire pszichopata az ember? meglepettzöld Brezhnev Kávé

Valószínűleg nem ezt használják az FBI-nál, de jó párszor a gondolataimba kellett mélyednem, hogy milyen döntést hozzak, illetve melyik döntést minek hatására hoztam meg.

mér? scratch Shocked a *tökfőzelék rekord idő latt végigvinné a játékot Kávé Brezhnev
Vulpes
Az élet értelme.
Az élet értelme.

on Vas. Okt. 01, 2017 12:01 am

MESTERSEGGESMESTER
Veterán
Veterán

on Pént. Szept. 29, 2017 1:45 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:[You must be registered and logged in to see this image.]

Néha meg kellett állítanom, hogy elgondolkodjak...

ez mér jó? Shocked kimutassa aztat hogy mennyire pszichopata az ember? meglepettzöld Brezhnev Kávé
Vulpes
Az élet értelme.
Az élet értelme.

on Pént. Szept. 29, 2017 12:56 pm
[You must be registered and logged in to see this image.]

Néha meg kellett állítanom, hogy elgondolkodjak...
Argh
Jedi
Jedi

on Vas. Szept. 24, 2017 9:42 pm
Sírok. debil Valaki nagyon kész van.

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Az ip cím alapú szűrést tanulmányoztam, és lőn csönd és béke, érdekes módon jó sok "álprofilt" talált ugyanazon címen, illetve a többi íp címe is megvan ha nem unja a szarkavarást, a kis bélafetisiszta, amúgy már elég lenne egy feljelentéshez ami eddig összegyült tőle, de nincs ingyen az én időm sem, szal kivárom, hogy észreveszi-e magát és feladja, amit megjegyzek megint ő kezdett el. Hangsúlyoznám, hogy ez nem a dog, aki kavar az ne sírjon ha kirakják.

Admin
Admin

on Vas. Szept. 24, 2017 9:37 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Az ip cím alapú szűrést tanulmányoztam, és lőn csönd és béke, érdekes módon jó sok "álprofilt" talált ugyanazon címen, illetve a többi íp címe is megvan ha nem unja a szarkavarást, a kis bélafetisiszta, amúgy már elég lenne egy feljelentéshez ami eddig összegyült tőle, de nincs ingyen az én időm sem, szal kivárom, hogy észreveszi-e magát és feladja, amit megjegyzek megint ő kezdett el. Hangsúlyoznám, hogy ez nem a dog, aki kavar az ne sírjon ha kirakják.

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content

Előző téma megtekintéseVissza az elejéreKövetkező téma megtekintése