ColdCat
Sikeres bejelentkezés.

Share
Go down
Admin
Admin
Admin

Milyen zenét hallgatsz most ?

on Hétf. Május 01, 2017 5:34 am
First topic message reminder :

Arrow

steve.music

Re: Milyen zenét hallgatsz most ?

on Csüt. Május 11, 2017 3:17 am
Message reputation : 100% (1 vote)
Tuti!  Twisted Evil
Marcipan84
Veterán
Veterán

on Szer. Május 10, 2017 8:23 am
Argh
Jedi
Jedi

on Szer. Május 10, 2017 12:03 am
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Jó éjt, eltolom a biciklit, mert már egy kosárnyi macskát látok egyszerre. Very Happy muhahahaha Brezhnev 👼

Én is tudok lelkes lenni, de annyit nem ér, hogy feldobd a pacskert. Very Happy
Jó éjt. Smile

Admin
Admin

on Kedd Május 09, 2017 11:57 pm
Jó éjt, eltolom a biciklit, mert már egy kosárnyi macskát látok egyszerre. Very Happy muhahahaha Brezhnev 👼

[You must be registered and logged in to see this image.]  Kivert fogakkal csak fűbe lehet harapni [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
SamRock
Admin
Admin

on Kedd Május 09, 2017 11:55 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Háhh, és tank lettem, ennek örömére nesztek!

Very Happy
Majd valamikor megfordítom a tankot, mert még az előző elrendezés szerint áll jobbra. Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]  Kivert fogakkal csak fűbe lehet harapni [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
SamRock
Admin
Admin

on Kedd Május 09, 2017 11:53 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Nem igazán akar összejönni a csoportos válasz, de a lényege ez lenne. Very Happy

Az nem baj, addig sem floodolsz! Razz
Azt már kiszúrtam, hogy ezt a lehetőséget is blokkoltad. Sad
Very Happy
Igazából gyárilag van úgy, hogy 2 hsz között 10mp-nek kell eltelnie, ez a minimum érték, de jó ez így, amúgy ez alól kivétel amikor dupláz az egerem mint hd-n a több hsz, olyankor viszont legalább tudom törölni a másikat, hogy ne legyen bent kétszer.

Argh
Jedi
Jedi

on Kedd Május 09, 2017 11:50 pm
Háhh, és tank lettem, ennek örömére nesztek!

Very Happy

Jedi
Jedi

on Kedd Május 09, 2017 11:47 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Nem igazán akar összejönni a csoportos válasz, de a lényege ez lenne. Very Happy

Az nem baj, addig sem floodolsz! Razz
Azt már kiszúrtam, hogy ezt a lehetőséget is blokkoltad. Sad
Very Happy

Admin
Admin

on Kedd Május 09, 2017 11:43 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Itt valami ratyi zene volt, de én moderáltam. Very Happy

Bár nem ide tartozik, de még mindig egyszerűbb, mint megtalálnom, szóval most tűnt fel, hogy lap alján és tetején is hozzá lehet szólni a körkérdésekhez, gondolom a többi részlegnél is így van, újabb plusz!

Ide egy kérdés is, a bal oldali idézőjelnek maradt valami funkciója? Nem akarok rákattintani, nehogy valamit elkúrjak.
Very Happy
Nem igazán akar összejönni a csoportos válasz, de a lényege ez lenne. Very Happy

SamRock
Admin
Admin

on Kedd Május 09, 2017 11:41 pm
[You must be registered and logged in to see this link.] írta:Itt valami ratyi zene volt, de én moderáltam. Very Happy

Bár nem ide tartozik, de még mindig egyszerűbb, mint megtalálnom, szóval most tűnt fel, hogy lap alján és tetején is hozzá lehet szólni a körkérdésekhez, gondolom a többi részlegnél is így van, újabb plusz!

Ide egy kérdés is, a bal oldali idézőjelnek maradt valami funkciója? Nem akarok rákattintani, nehogy valamit elkúrjak.
Very Happy
Ezt még én sem szúrtam ki. Very Happy
Annak annyi a lényege, hogy ha rányomsz utána rá tudsz még más válaszokra is (ugyanazzal a gombbal), így egyszerre tudsz válaszolni akár több válaszra is, magyarán kijelölsz vagy 10 hszt vele, és minden hsz-re rá kell nyomnod azt a kijelölőt és akkor a válasz mindnek elmegy, ha igaz, mert még én sem próbáltam ki.De valami ilyesmi.
teszt

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére