ColdCat
Sikeres bejelentkezés.

Share
Előző téma megtekintéseGo downKövetkező téma megtekintése
SamRock
Admin
Admin

Válasz előzmény szerkesztése.

on Csüt. Május 18, 2017 4:34 pm
Ha válaszolsz egy hozzászólásra és nem akarod, hogy még 15 korábbi válasz benne legyen a hozzászólásban akkor válts a "switch editor" gombbal (jobboldalt van legszélen, ha igaz, az ablakban) és akkor szerkeszthető az előzmény, és átláthatóbb is az a nézet. Illetve van spoiler gomb is, ami elrejti a választ ha nem klikkelnek rá,
Megjelenít:
teszt spoiler
 ha berakod a kódját az utolsó [/spoiler] tag elé kell rakni/írni az elrejtendő szöveget/képet/bármit.  Angyal 2

A hozzászólást SamRock összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 18, 2017 6:54 pm-kor.

Jedi
Jedi

Re: Válasz előzmény szerkesztése.

on Csüt. Május 18, 2017 6:31 pm
@SamRock írta:Ha válaszolsz egy hozzászólásra és nem akarod, hogy még 15 korábbi válasz benne legyen a hozzászólásban akkor válts a "switch editor" gombbal (jobboldalt van legszélen, ha igaz, az ablakban) és akkor szerkeszthető az előzmény, és átláthatóbb is az a nézet. Illetve van spoiler gomb is, ami elrejti a választ ha nem klikkelnek rá,
Elrejt:
teszt spoiler
 ha berakod a kódját az utolsó [/spoiler] tag elé kell rakni/írni az elrejtendő szöveget/képet/bármit.  Angyal 2

Na, akkor tesztelem a
Spoiler:
boylerem
Gyó vótam? Very Happy

Admin
Admin

on Csüt. Május 18, 2017 6:34 pm
@Argh írta:Na, akkor tesztelem a
Spoiler:
boylerem
Gyó vótam? Very Happy
Frankó, azóta raktam be képet is, hogy szemléltessem valamennyire, de még nem teszteltem, hogy jó-e. Very Happy

Jedi
Jedi

on Csüt. Május 18, 2017 6:36 pm
Kösz, már megtaláltam, spoiler megnyitás után látható. Smile

@SamRock írta:Frankó, azóta raktam be képet is, hogy szemléltessem valamennyire, de még nem teszteltem, hogy jó-e. Very Happy

Vendég

on Vas. Május 21, 2017 6:39 pm
engem az érdekelne hogy van-e olyan beállítás a notifikácsiónera hogy csak akkor jelez ha konkrétan nekem válaszoltak ?
SamRock
Admin
Admin

on Vas. Május 21, 2017 6:57 pm
x-elv írta:engem az érdekelne hogy van-e olyan beállítás  a notifikácsiónera hogy csak akkor jelez ha konkrétan nekem válaszoltak ?
Nincs, ha lehetne már olyan lenne, én is küszködök a túl sok értesítővel, vagyis néha kikapcsolom, és akkor nyomozgatok. Very Happy

Fórum Ninja
Fórum Ninja

on Pént. Május 26, 2017 10:54 am
@SamRock írta:Ha válaszolsz egy hozzászólásra és nem akarod, hogy még 15 korábbi válasz benne legyen a hozzászólásban akkor válts a "switch editor" gombbal (jobboldalt van legszélen, ha igaz, az ablakban) és akkor szerkeszthető az előzmény, és átláthatóbb is az a nézet. Illetve van spoiler gomb is, ami elrejti a választ ha nem klikkelnek rá,
Megjelenít:
teszt spoiler
[rand]ez?[/rand]
BalFek
Fórum Ninja
Fórum Ninja

on Pént. Május 26, 2017 12:36 pm
Na, sikerült? Very Happy
Vendég
Vendég

on Pént. Május 26, 2017 8:03 pm
Megjelenít:
teszt spoiler

szviccs edit orr gomb próba ! egy kettő három
Vendég
Vendég

on Pént. Május 26, 2017 8:12 pm
a szviccs edit orrát megtaláltam de hogy mit hogyan kell vele szerkeszteni az még homályos Very Happy   és még csak az ide beírt próbaválaszomat sem találom.  Very Happy       és a minap még kérdést is indítottam de már nem is emlékszem mit :DDD és nincs is a kérdések közt Very Happy lehet csak álmodtam:D
Sponsored content

Előző téma megtekintéseVissza az elejéreKövetkező téma megtekintése